Hikvision DS-KAW60-2N
Zdroj, napájecí, 60W, DC 24V, max. 2,5A, vstup AC 85–264V, DIN, pro DS-KAD706, DS-KAD706S, DS-KAD704
K odeslání: 1 ks
Kód: IPKHIK0819 PN: DS-KAW60-2N Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision DS-KAW60-2N Napájecí zdroj pro video/audio distributor (rozbočovač) Hikvision. Rozsah vstupního napětí AC 85–264 V, výstup DC 24 V (2,5 A). Instalace na DIN lištu TS35/7,5 nebo TS35/15. Splňuje bezpečnostní... více
Poslat známému
Hikvision DS-KAW60-2N
Napájecí zdroj pro video/audio distributor (rozbočovač) Hikvision. Rozsah vstupního napětí AC 85–264 V, výstup DC 24 V (2,5 A). Instalace na DIN lištu TS35/7,5 nebo TS35/15. Splňuje bezpečnostní podmínky LPS (Limited Power Supply).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Vstupní napětí: AC 85–264 V
Výstupní napětí: DC 24 V (nastavitelné v rozsahu 21,6–29 V)
Výstupní proud: max. 2,5 A
Pracovní teplota: -30 až +70 °C
Rozměry: 90 × 54,5 × 52,5 mm